چاف و چمخاله میزبان نخستین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی خزر تا خلیج فارس

مهران محراب‌پور در گفت وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به میزبانی نخستین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی خزر تا خلیج فارس در شهر چاف و چمخاله اظهار کرد: این جشنواره به مدت ۲ روز در روزهای هشتم و نهم اردیبهشت ماه در ساحل شهر چاف و چمخاله برگزار می‌شود. سخنگوی شورای شهر چاف و چمخاله […]

مهران محراب‌پور در گفت وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به میزبانی نخستین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی خزر تا خلیج فارس در شهر چاف و چمخاله اظهار کرد: این جشنواره به مدت ۲ روز در روزهای هشتم و نهم اردیبهشت ماه در ساحل شهر چاف و چمخاله برگزار می‌شود.

سخنگوی شورای شهر چاف و چمخاله با بیان اینکه برنامه فرهنگی این جشنواره هشتم اردیبهشت ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۲ در طرح سالمسازی چمخاله و با حضور هنرمندان و خواننده کشوری و غیره برگزار می‌شود، گفت: استارت مسابقه ورزشی رالی نیز در نهم اردیبهشت ماه و با حضور ۱۵۷ اتومبیل ران از شهر چااف و چمخاله زده می‌شود و اتومبیل رانان مسیر این شهر تا به مقصد جزیره کیش طی خواهند کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای شهر چاف و چمخاله با بیان اینکه مهمانان و اتومبیل رانان هفتم وارد شهر چاف و چمخاله می‌شوند و در هتل راستی تازه آباد چاف از آنان میزبانی می‌کنیم، افزود: از همه شهروندان دعوت می‌کنم که برای شرکت در این جشنواره فرهنگی ورزشی حضور به هم رسانند.