هانیه توسلی:

چرا باید ملیت قاتلین مهرجویی سانسور شود!

هانیه توسلی با انتشار یک متن در استوری اینستاگرام به سانسور خبر کشته شدن داریوش مهرجویی و همسرش توسط اتباع افغان واکنش نشان داد. هانیه توسلی در این پست نوشت: خیلی عجیبه که اسم بردن خانم وحیده محدی‌فر ، از افغانستانی‌ها سانسور شده. چرا؟ هر کشور و ملیتی در کنار انسان‌های متمدن و درستکار در […]

هانیه توسلی با انتشار یک متن در استوری اینستاگرام به سانسور خبر کشته شدن داریوش مهرجویی و همسرش توسط اتباع افغان واکنش نشان داد.

هانیه توسلی در این پست نوشت:
خیلی عجیبه که اسم بردن خانم وحیده محدی‌فر ، از افغانستانی‌ها سانسور شده. چرا؟

هر کشور و ملیتی در کنار انسان‌های متمدن و درستکار در صدی مجرم و خلافکار هم دارن.

مگه در ایران خلافکار ایرانی نداریم؟

حالا ممکنه خلافکار افغانستانی باشه دلیل نمی‌شه که همه مهاجران افغان خلافکار باشن.

پس دلیل این سانسور واضح چیه؟

آخرین پیامک همسر داریوش مهرجویی در مورد قتل

به نقل از شرق: یکی از سرنخ‌های قابل تاملی که در تحقیقات پلیسی و قضایی به دست آمد، مربط به تلفن همراه وحیده محمدی‎‌فر است.

در روند تحقیقات پرونده، در پی بررسی تلفن همراه خانم محمدی، کارآگاهان با یک پیام ارسال نشده از سوی همسر مرحوم مهرجویی به دخترش مونا مواجه می‌شوند.

نکته‌ای که در گوشی تلفن همراه همسر داریوش مهرجویی وجود داشت و به کشف حقیقت کمک کرد، پیام ارسال نشده وحیده محمدی فر به دخترش مونا مهرجویی است.

وحیده محمدی‌فر زمانی که قاتلان وارد منزل آن‌ها می‌شوند پیامی با مضمون (کریم اومد تو خونمون تتتتت) را برای دخترش تایپ می‌کند، اما فرصتی برای ارسال آن پیدا نمی‌کند.

این پیام در حافظه گوشی وی باقی می‌ماند که پس از کشف تلفن همراه از یکی از متهمان و بازگشایی قفل آن توسط پلیس به دست آمده است.