کدام چهره‌ها ثبت‌نام خود را در انتخابات مجلس دوازدهم تکذیب کردند؟

بر اساس تماس اعتمادآنلاین با چهره‌هایی که در ادامه می‌آید این افراد تاکید کرده‌اند در پیش‌ثبت‌نام انتخابات مجلس دوازدهم ثبت‌نام نکرده‌اند.

خبرگزاری فارس در خبری به نقل از کمال‌الدین پیرموذن با انتشار یک فهرست از چهره‌های اصلاح‌طلب مدعی شده که افراد این فهرست در پیش‌ثبت‌نام دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرده‌اند.

اعتمادآنلاین در تماس با برخی از چهره‌های مطرح‌شده در این لیست صحت این خبر را جویا شده است.

بر اساس تماس اعتمادآنلاین با چهره‌هایی که در ادامه می‌آید این افراد تاکید کرده‌اند در پیش‌ثبت‌نام انتخابات مجلس دوازدهم ثبت‌نام نکرده‌اند.

چهره‌هایی مانند الیاس حضرتی، دبیرکل حزب اعتمادملی؛ حسین مرعشی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی و طیبه سیاوشی، نماینده مجلس دهم در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین ضمن تاکید بر اشتباه بودن این خبر اعلام کردند برنامه‌ای برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس ندارند.

همچنین مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین خبر فارس مبنی بر ثبت‌نام خود را تکذیب کرد، اما پاسخی به این سوال که آیا ثبت‌نام خواهد کرد یا نه نداد.

محسن هاشمی هم یکی دیگر از چهره‌هایی است که خبر فارس را تکذیب کرد. او به اعتمادآنلاین گفت که هنوز به جمع‌بندی برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس نرسیده است.

علی ربیعی هم در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین خبر فارس مبنی بر ثبت‌نامش را تکذیب کرد.

پروانه مافی هم در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین ضمن تکذیب خبر فارس گفت: با این روش پیش‌ثبت نام تصمیم‌گیری راحت نیست و ترجیح می‌دهد ثبت‌نام نکند.

سهیلا جلودارزاده، نماینده سابق مجلس هم در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین خبر پیش‌ثبت نام خود را تکذیب کرد. او در ادامه گفت: تصمیمی برای ثبت‌نام ندارد و توان مقابله با افرادی را هم که مردم آنها را دوست ندارند، ندارد.

همچنین محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات دولت روحانی، نیز که نام او در فهرست اعلامی فارس آمده بود در کانال تلگرامی ثبت‌نام خود را تکذیب کرد و نوشت: «آنچه خبرگزاری فارس در مورد ثبت نام اینجانب برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ذکر کرده است، کذب است. شور انتخاباتی با انتشار خبر‌ و عملیات روانی ایجاد نمی‌شود.»

تکذیب انتخابات - آذری جهرمی

همچنین بهروز نعمتی در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین از ثبت‌نام خود خبر داد. او همچنین تاکید کرد که علی لاریجانی قصدی برای انتخابات ندارد. نعمتی علاوه بر این خبر داد که جواد هروی، بیگلری، جهانگیرزاده، سعید باستانی و تاجگردون، در پیش ثبت‌نام انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی هم در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین خبر ثبت نام خود را تایید کرد.