سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

۱۲ فروردین روز تحقق آرمان‌های بلند ملت ایران در سایه اسلام و رهبری حضرت امام خمینی (ره) است

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی، گفت: ۱۲ فروردین، روز تحقق آرمان‌های بلند و بلوغ فکری و سیاسی ملت ایران در سایه اسلام جهان‌شمول و رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رض) است که با خواست و اراده همگانی ملت و با تکیه‌بر مبانی انسان‌ساز […]

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی، گفت: ۱۲ فروردین، روز تحقق آرمان‌های بلند و بلوغ فکری و سیاسی ملت ایران در سایه اسلام جهان‌شمول و رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رض) است که با خواست و اراده همگانی ملت و با تکیه‌بر مبانی انسان‌ساز و تعالی‌بخش اسلام به‌عنوان الگوی حاکمیتی و نظام سیاسی کشور، تحقق یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، دکتر محمدتقی آشوبی – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی فرارسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
در متن پیام سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛
روز دوازدهم فروردین روز تحقق آرمان‌های بلند و بلوغ فکری و سیاسی ملت ایران در سایه اسلام جهان‌شمول و رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت  امام خمینی (رض) است که با خواست و اراده همگانی و با تکیه‌بر مبانی انسان‌ساز و تعالی‌بخش اسلام به‌عنوان الگوی حاکمیتی و نظام سیاسی کشور تحقق یافت.
ملت آگاه و غیور ایران از ابتدای شکل‌گیری انقلاب اسلامی تاکنون همواره بر مدار نورانی جمهوری اسلامی درحرکت  بوده و همچنان  عزتمندانه و سرافرازانه، استوار خواهد ماند.
اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی به برکت استقامت و پایداری ملت ایران و درایت و هوشمندی رهبری معظم انقلاب اسلامی در ادوار مختلف حاصل‌شده و این حقیقت انکارناپذیر، بیش از پیش، نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان برافروخته است.
این‌جانب فرارسیدن روز فرخنده جمهوری اسلامی ایران و تقارن آن با بهار معنویت را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، جامعه دانشگاهی و مردم متدین و مقتدر  ایران عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند سبحان، برای همگان، سلامتی و توفیق روز افزون مسالت دارم.
دکتر محمدتقی آشوبی
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان