برگزاری مراسم تقدیر از خبرنگاران و اهالی رسانه های استان گیلان توسط سازمان منطقه ی آزاد انزلی

مراسم قدردانی از خبرنگاران و اصحاب رسانه های مکتوب و دیجیتالی استان گیلان بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار با سبک و سیاق متفاوت توسط سازمان منطقه آزاد تجاری _صنعتی انزلی برگزار شد.
در این مراسم که باحضور دکتر فرهادی ،رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه ی آزاد انزلی و جمع کثیری از خبرنگاران و اهالی رسانه های گروهی استان گیلان با سلایق سیاسی و فرهنگی متنوع و مختلف حضور داشتند ،ابتدا تعدادی از خبرنگاران و اصحاب رسانه های مکتوب و دیجیتالی استان در سخنان کوتاهی ،ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به فرهادی ،مدیر عامل سازمان منطقه ی آزاد انزلی به اهمیت و تاثیر گذاری عملکرد اقتصادی و تجاری منطقه ی آزاد انزلی در این شرایط سخت اقتصادی و وجود تحریم های ظالمانه،منطقه ی آزاد انزلی را به علت همسایگی و ارتباط با بلوک مهم اقتصادی اوراسیا ،روسیه،چین،شرق دور و نزدیک و اروپا و با توجه به قرار گرفتن در شاهراه بزرگ اقتصادی نوستراک و تبادلات اقتصادی و تجاری را یاد آور شدند و از دکتر فرهادی ،درخواست کردند تا تمام ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه ی آزاد انزلی را برای ایفای نقش کیفی تر از گذشته بکار گیرد.
همچنین در این نشست که به علت اشکال در سیستم توزیع برق شهرستان انزلی و منطقه ی آزاد انزلی، برق سازمان منطقه ی آزاد انزلی قطع و وصل می شد ولی چون فضای جلسه صمیمانه و دوستانه بود،حاضرین این اتفاق را نیز به فال نیک گرفتند و باعث رنجش حاضران در نشست نشد.در ضمن یکی از ویژگی های منحصر بفرد این نشست که اولین نشست فرهادی ،مدیر عامل منطقه ی آزاد انزلی بود ،در فضایی صمیمانه و گفت و گو محور برگزار گردید.
قدردانی و حمایت اهالی رسانه های مکتوب و دیجیتالی استان از مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد انزلی
آنچه که بعد از اهمیت حضور فرهادی ،مدیر عامل سازمان منطقه ی آزاد انزلی خود نمایی می کرد و چشمگیر بود، حمایت تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه های مکتوب و دیجیتالی استان گیلان از نحوه‌ی مدیریت ۴۰ ماهه ی ،مهدی کاظمیان ،مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه ی آزاد انزلی بود.
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه ی آزاد انزلی چون خودش از فعالین فرهنگی استان گیلان است و مدیری از جنس فرهنگ است،توانست با صداقت و پاکدستی ،رابطه ی خوب و همه جانبه آیی با خبرنگاران و فعالین رسانه‌ای برقرار کند که خروجی آن حمایت رسانه های گروهی و افکار عمومی گیلانیان از عملکرد منطقه ی آزاد انزلی بوده است.
عیسی فرهادی ،مدیر عامل منطقه ی آزاد انزلی:

برای جلب و جذب سرمایه‌گذاری باید امنیت سرمایه‌گذاران تامین و تضمین شود
بعد از سخنان تعدادی از فعالین رسانه‌ای ،دکتر عیسی فرهادی ،مدیر عامل منطقه ی آزاد انزلی ،ضمن گرامیداشت ایام محرم و عاشورا و تاسوعا ی حسینی ،پیام عاشورا را پیام ظلم ستیزی و استکبار ستیزی ارزیابی کرد که با خون پاک امام حسین ع و یارانش آبیاری شده است.وی کار حضرت زینب س را همان کار خبرنگاری و روای پیام عاشورا خواند.
وی در ادامه برای آشنایی حاضران در جلسه تمام روزمه‌ی‌کاری خود را از ابتدا تا به امروز تشریح کرد.
براساس روزمه و سوابق کاری ،دکتر فرهادی از جمله ی مدیران ارشد کشوری هستند که برای مدیریت منطقه ی آزاد انزلی منصوب شده‌اند که این می تواند برای کیفی تر شدن انجام کارها در منطقه ی آزاد انزلی بسیار مفید باشد. در ضمن ایشان به نقش و اهمیت سرمایه گذاری در منطقه ی آزاد انزلی تاکید کرد و گفت: بایستی بطور همه جانبه امنیت سرمایه‌گذاری و سرمایه گذاران تامین شود تا روند توسعه منطقه ی آزاد انزلی شتاب بیشتری بگیرد.
همچنین دکتر فرهادی ،مدیر عامل منطقه ی آزاد انزلی ،از ابراز رضایت و اعتماد تمام فعالین رسانه‌ای استان گیلان از مهدی کاظمیان ،مدیر موفق روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد انزلی ،ابراز خرسندی کردند و خواستار کیفی تر شدن این مناسبات شدند.

شایان گفتن است ، در این مراسم باشکوه با اهدای هدایا و شاخه های گل از خبرنگاران و فعالین رسانه‌ای استان تقدیر شد.