مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با صدور پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت

عیسی فرهادی، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، با صدور پیامی، مجاهدت های شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال جنگ تحمیلی را گرامی داشت.

بسم الله الرحمن الرحیم

جنگ تحمیلی را دشمن برای خاموش کردن انقلاب به راه انداخت، اما همین جنگ تحمیلی باعث شعله‌ورتر شدن نیروی انقلاب و روحیه‌ی انقلاب شد(مقام معظم رهبری)

هفته دفاع مقدس یادآور ایستادگی ملت قهرمان ایران و رشادت های رزمندگان در جبهه های حق علیه باطل است که با صلابت اراده و نور ایمان مسیر پر فراز نشیب جنگ تحمیلی را ثابت قدم به سوی عرش الهی طی کردند و جاودانه شدند.

بی شک در عصر حاضر که عصر جنگ روایت ها است، وظیفه همگان جهاد تبیین ، انتقال پیام شهدا و حماسه سازی آنان به نسل های جوان و پایبندی به اصول و عقاید شهدا در مسیر خدمت رسانی بی منت به مردم بوده که همانا راه شهدا مسیر سعادت و سیر الی الله است.

برتری قدرت و اقتدار ایران اسلامی در همه ابعاد و دستیابی به قله های رفیع علم و دانش مرهون خون پاک شهیدان والامقام و رشادت های شیر زنان و دلاور مردان این مرزوبوم بوده و اکنون ضمن گرامیداشت هفته‌ی دفاع مقدس و یاد و خاطره امام راحل و شهیدان والامقام، از خداوند متعال توفیق روزافزون ملت شریف ایران اسلامی را مسئلت دارم.

عیسی فرهادی

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی