پیام نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به مناسبت دهه آخر ماه صفر

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت فرا رسیدن دهه آخر ماه صفر پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
در واپسین روزهای ماه صفر دل های مسلمانان در سوگ رحلت جانسوز حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و شهادت دو ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت غرق اندوه و ماتم است.
پیامبر خاتم حضرت محمّد مصطفی( ص )‏ رسولی که پیام آور نور و رستگاری، سرچشمه روشن حیات، سفیر هدایت و مکمل مکارم اخلاق بود و رسالت پر برکتش، مسیر زندگی انسان را از جهل و خرافه پرستی به سوی تفکر و تعقل و مهرورزی تغییر داد و پرده های نادانی و ظلمت را از پیش روی چشمان مردمان عصر خویش کنار زد و توانست پایه‌های حکومتی دینی و اسلامی را بنا کند.
  زندگانی پربارکریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی (ع) نیزکه با صبوری بی نظیر نهال نوپای اسلام را از شر توطئه دشمنان در امان نگاه داشت تا اسلام در مسیری درست قرار گیرد ! و همچنین حضرت امام رضا (ع) که در خفقان حکومت ظلم و جوربنی عباس با برگزاری جلسات مناظره و مباحثه به ترویج احکام الهی و آموزه های قرآنی پرداخت که  مسیر دین الهی را برای مبلغین هموار کند ؛ و در نهایت با زهر کین دشمنان اسلام به شهادت رسیدند ! هر دو امام عزیز ما زیباترین جلوه های ایثار را برای زنده نگه داشتن آزادگی و حفاظت از شان و عظمت اسلام به تصویر می کشند.
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ ایام سوگواری رحلت جانگداز و ملکوتی خاتم مهربانی و رحمت، پیامبر عظیم‌الشأن اسلام (ص) و شهادت سبط اکبر و کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و ذریه بزرگوارش حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع ) را به تمامی مسلمانان جهان تسلیت عرض می نماید، امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و عنایت خداوند متعال، توفیق پیروی از کلام حق و سیره اهل بیت (ع) در تمامی جنبه های زندگی به خصوص در راستای رشد و تعالی انسانیت را داشته باشیم.
 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان