شهردار لاهیجان از آغاز صدور پروانه الکترونیک ساختمانی خبر داد:

آغاز صدور پروانه الکترونیک ساختمانی در شهرداری لاهیجان

  به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، رضا زنده دل در گفت و گویی افزود: در راستای پیاده سازی نرم افزار جامع شهرسازی در شهرداری لاهیجان و به منظور شفاف سازی پروانه های صادره، با برنامه ریزی های صورت گرفته صدور پروانه ساختمانی در این شهرداری به صورت الکترونیک خواهد بود. […]

 

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، رضا زنده دل در گفت و گویی افزود: در راستای پیاده سازی نرم افزار جامع شهرسازی در شهرداری لاهیجان و به منظور شفاف سازی پروانه های صادره، با برنامه ریزی های صورت گرفته صدور پروانه ساختمانی در این شهرداری به صورت الکترونیک خواهد بود.

وی با بیان اینکه این اتفاق دستاوردهای خوبی را در این حوزه رقم می‌زند، اضافه کرد: صدور پروانه های ساختمانی به صورت الکترونیکی و تک برگ می باشد.

زنده دل گفت: بر این اساس روند فرایندها در شهرداری لاهیجان یکسان شده و فیش های پرداختی به صورت شفاف در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

شهردار لاهیجان اظهار کرد: الکترونیکی شدن صدور پروانه‌های ساخت، علاوه بر کوتاه کردن زمان اخذ پروانه، به شفاف سازی در این حوزه نیز کمک خواهد کرد.

وی گفت: مدیریت شهری لاهیجان در دوره ششم شورای اسلامی شهر تمام تلاش خود را در عرصه های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و فنی و ساختمانی بکار بسته تا در پایان این دوره بتواند رضایت شهروندان را جلب نموده و شهر لاهیجان به عنوان شهری پیشرو در استان گیلان و کشور مطرح شود.

اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان