ادامه مشروح خبر؛

دستیار ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، روز چهارشنبه ۲۳ فروردین در واکنش به درخواست چهره‌های تندرو برای ممنوعیت ارائه خدمات اجتماعی به زنان بدون حجاب اجباری گفت که این «مصداق بارز کار بی‌قاعده» است. سکینه سادات پاد در توئیتی که رسانه‌های ایران نیز آن را بازتاب دادند، نوشت: «منع خدمات اجتماعی، مغایر اصول ۱۹ و […]

دستیار ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، روز چهارشنبه ۲۳ فروردین در واکنش به درخواست چهره‌های تندرو برای ممنوعیت ارائه خدمات اجتماعی به زنان بدون حجاب اجباری گفت که این «مصداق بارز کار بی‌قاعده» است.
سکینه سادات پاد در توئیتی که رسانه‌های ایران نیز آن را بازتاب دادند، نوشت: «منع خدمات اجتماعی، مغایر اصول ۱۹ و ۲۰ قانون اساسی، خلاف عدالت و مصداق بارز کار بی‌قاعده است».
خانم پاد مستقیما به جنجال‌های اخیر بر سر موضوع اعمال حجاب اجباری اشاره نکرد، اما توئیت او در شرایطی منتشر می‌شود که موج جدیدی از سوی حامیان تندرو جمهوری اسلامی برای منع ارائه خدمات اجتماعی به زنان بدون حجاب اجباری به راه افتاده است.
دستیار رئیس‌جمهوری اسلامی با وجود آن‌که مخالفت با حجاب اجباری را «هنجارشکنی» خوانده است، ولی گفته که نباید «با تصمیمات غیرقانونی، غیراسلامی و غیرعقلانی» آن را مهار کرد.
خانم پاد از همه مقام‌های جمهوری اسلامی خواسته است تا «به قانون تمکین» کنند