با صدور احکام جداگانه ای؛

انتصاب مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه | مدیر اجتماعی منطقه آزاد منصوب شد

بنابر این گزارش در اجرای مصوبه مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه انزلی؛ مهدی جلیلی بعنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه انزلی منصوب شد. گفتنی است جلیلی از همکاران سازمان بوده که تا پیش از این در جایگاه رییس اداره کارگزینی، مدیر منابع انسانی و نماینده سازمان در شرکت سرمایه گذاری راه چاران فعالیت داشته […]

بنابر این گزارش در اجرای مصوبه مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه انزلی؛ مهدی جلیلی بعنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه انزلی منصوب شد.

گفتنی است جلیلی از همکاران سازمان بوده که تا پیش از این در جایگاه رییس اداره کارگزینی، مدیر منابع انسانی و نماینده سازمان در شرکت سرمایه گذاری راه چاران فعالیت داشته است.

پیش ار این محسن پیل چشم عضو موظف هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه انزلی به عنوان سرپرست این شرکت منصوب شده بود.

مدیریت اجتماعی ،سلامت، ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد

بنا به پیشنهاد معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و با موافقت اکبر نیازی عضو هیئت مدیره و سرپرست سازمان؛ مجید بعدی به عنوان سرپرست مدیریت اجتماعی، سلامت، ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد.

بنا بر این گزارش مجید بعدی از جوانان فعال حوزه فرهنگی و اجتماعی و از بومیان ساکن منطقه آزاد انزلی است که تا پیش از این به عنوان مشاور فرهنگی و اجتماعی این سازمان فعالیت داشته است.