روزنامه فرهیختگان به امیرعبدالهیان :

این چندمین بار است که سبب کاهش اعتبار وزارت خارجه ایران می شوید

روزنامه اصولگرای فرهیختگان در مطلبی با عنوان « آقای وزیر دقت کن» نوشت: حسین امیرعبدالهیان امروز در اظهاراتی که از آن قطعی شدن توافق با آمریکا بر سر مبادله منابع مالی ایران و برخی زندانی ها برداشت می شد خبرساز شد. اظهارنظری که به سرعت قطعی بودن آن توسط طرف آمریکایی با ادبیات بدی تکذیب […]

روزنامه اصولگرای فرهیختگان در مطلبی با عنوان « آقای وزیر دقت کن» نوشت: حسین امیرعبدالهیان امروز در اظهاراتی که از آن قطعی شدن توافق با آمریکا بر سر مبادله منابع مالی ایران و برخی زندانی ها برداشت می شد خبرساز شد. اظهارنظری که به سرعت قطعی بودن آن توسط طرف آمریکایی با ادبیات بدی تکذیب شد.

 

فارغ از اینکه در پشت صحنه چه خبر است و ممکن است طرف آمریکایی علی رغم پذیرش شروط ایران چنین حرفی زده باشد، اما واضح است در شرایطی که جنگ رسانه کم اهمیت تر از جنگ دیپلماتیک نیست و وقوع چنین اتفاقی در شان ملت ایران نیست.

 

این چندمین بار است که جناب وزیر خارجه گمانه هایی را طرح می کند که حداقل در رسانه قطعیت ندارد و سبب کاهش اعتبار وزارت خارجه ایران می شود،شانی که به راحتی به دست نیامده است. بنظر می رسد وزیر خارجه باید در سازوکار رسانه ای شدن تجدیدنظر جدی کند.