اقدام عجیب خانه مطبوعات لاهیجان؛

برگزاری سه کارگاه غیرمرتبط حوزه رسانه در یک زمان و مکان با حضور یک مدرس!

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و نمایندگی خانه مطبوعات شهرستان لاهیجان اقدام به برگزاری کارگاه‌های تخصصی ویژه عموم و به‌صورت رایگان کرده است.   نکته جالب‌توجه در برگزاری این کارگاه‌ها انتشار دو پوستر با عناوین مختلف می‌باشد، به‌طوری که با توجه به عنوان‌های این پوسترها، قرار است سه موضوع تخصصی تقریباً غیر مرتبط در یک […]

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و نمایندگی خانه مطبوعات شهرستان لاهیجان اقدام به برگزاری کارگاه‌های تخصصی ویژه عموم و به‌صورت رایگان کرده است.

 

نکته جالب‌توجه در برگزاری این کارگاه‌ها انتشار دو پوستر با عناوین مختلف می‌باشد، به‌طوری که با توجه به عنوان‌های این پوسترها، قرار است سه موضوع تخصصی تقریباً غیر مرتبط در یک مکان و زمان و توسط استاد ابراهیم افشاری در تایم محدود برگزار شود!

 

در ابتدا پوستر اول تحت عنوان کارگاه تخصصی خبرنویسی و سواد رسانه‌ای که خود دو موضوع وسیع و زمان‌بر و سپس پوستر دوم با عنوان جنگ شناختی در علوم شناختی منتشر شد که در هر دو پوستر زمان و مکان برگزاری و مدرس یکی می‌باشد و جکایت از یک کارگاه با عناوین مختلف دارد.

 

سؤالی که می‌بایست از برگزارکنندگان این کارگاه پرسید این است که چگونه می‌توان در یک ورکشاپ با توجه به محدودیت زمانی به سه موضوع مختلف کاملاً تخصصی و تقریباً غیر مرتبط با هم پرداخت؟ اصلاً شدنی است؟!