تجلیل مدیرعامل منطقه آزاد انزلی از مقام معلمان و کارگران

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزادانزلی در مراسم‌های جداگانه از مقام معلمان و کارگران تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی، عیسی فرهادی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزادانزلی در آیین گرامیداشت مقام کارگر ، اظهار کرد: منطقه آزاد انزلی براساس قانون کار اداره می […]

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزادانزلی در مراسم‌های جداگانه از مقام معلمان و کارگران تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی، عیسی فرهادی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزادانزلی در آیین گرامیداشت مقام کارگر ، اظهار کرد: منطقه آزاد انزلی براساس قانون کار اداره می شود و در مجموع همه تحت عناوین مختلف طبق قانون کار در آمد داریم و امرار معاش می کنیم.

وی افزود: کارگران نقش اصلی و اساسی را در توسعه منطقه آزاد انزلی ایفا می کنند چگونه می توان بدون کارگر ، بندر ، مجتمع های تفریحی و گردشگری ساخت و زیرساخت ایجاد کرد؟ همه این موارد با دستان تلاشگر کارگران امکان پذیر شده است.

فرهادی تصریح کرد : کارگران تلاش می کنند تا تولید و اقتصاد در کشور اعتلا یابد و نیازمندی های جامعه برآورده شود هرچه تلاش و کار بیشتری انجام شود اتفاقات بهتری را در کشور شاهد خواهیم بود لذا باید در هر صنف و جایگاهی که هستیم کار خود را به بهترین نحو انجام دهیم.

وی ادامه داد: با توسعه بندر و تکمیل زیرساختهایی نظیر راه آهن، بندر ، صنایع و مجتمع های گردشگری ، منطقه آزاد انزلی رشد بیشتری خواهد یافت و رفاه ، سلامت و آسایش بیشتری برای مردم فراهم خواهد شد.

فرهادی گفت: ما اعضای یک خانواده هستیم و موظفیم با یاری هم منطقه آزاد انزلی را آباد کنیم.

گفتنی است در این مراسم که معاونین سازمان نیز حضور داشتند از تعدادی از کارگران منتخب شاغل در بخش های صنایع ، بندر ، لجستیک و گردشگری منطقه آزاد انزلی تجلیل به عمل آمد.

 

آئین تجلیل از مقام معلم در منطقه آزاد انزلی

همچنین آئین تجلیل از مقام معلم در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی، عیسی فرهادی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزادانزلی در این آیین با گرامیداشت  مقام شامخ معلم یکی از اولویت های فرهنگی این منطقه در سال ۱۴۰۲ را توجه به امور مدارس و تعلیم و تربیت عنوان کرد و افزود: معاونت فرهنگی منطقه ، در بخش های مختلف با توجه به جنسیت و سطح تحصیلات دانش آموزان کلاس های فوق برنامه ای را در بخش های ورزشی، هنری بهداشت، سلامت ، قرآن ، زبان و … برای دانش آموزان برگزار کند.
وی ادامه داد : روستاهای محدوده منطقه آزاد انزلی ۷۸۰ دانش آموز و ۷۵ معلم دارند و میانگین ۱۰ دانش آموز برای هر معلم ، میانگین بسیار مطلوبی است که بر سطح و کیفیت تعلیم و تربیت بسیار اثر گذار خواهد بود.

فرهادی تصریح کرد: در هفته معلم انتخاب معلم شایسته کار دشواری است لذا شاخص بندی را به سال آتی واگذار خواهیم کرد و امسال از همه معلمان شاغل در این محدوده تقدیر می کنیم.

وی گفت: مسئولیت سخت امانت داری مردم به معلمان سپرده شده است و آینده نسل جوان در دستان شماست.چرخهای زندگی در سالهای آتی به دست کسانی به حرکت در خواهد آمد که امروز توسط شما تعلیم و پرورش یافته اند.

مدیرعامل و ریس هیات مدیره منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: هر کس در این مسیر مسئولیتی برعهده دارد و زنجیره تعلیم و تربیت به دست معلمان ادامه دار خواهد بودو در این مسیر باید بر دستان معلم بوسه زد.

وی یکی از وظایف معلمان دور نگهداشتن فرزندان از آسیب های اجتماعی و فرهنگی اعلام کرد و افزود: بسیاری از آسیب های جامعه امروز را می توان با تعلیم و تربیت مناسب در مدارس برطرف کرد و فرزندان را به خودباوری رساند.

در ابتدای این نشست علی مطهری معاون فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری سازمان و نریمان یوسفی فر رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی در سخنانی به برنامه های مشترک حوزه فعالیت خود برای ارتقای آموزشی مدارس منطقه اشاره نمودند.

در پایان اهدای لوح تقدیر ، از زحمات فرهنگیان شاغل در منطقه تجلیل به عمل آمد.