وزیر اقتصاد خبر داد:

خاندوزی: امضای صورت‌جلسه ابطال انتخابات اتاق بازرگانی ایران قانونی است

به نقل از تسنیم، احسان خاندوزی در همایش پدافند غیرعامل که در سازمان بورس برگزار شد در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به تخلفات اتاق بازرگانی گفت: برخی شبهاتی درخصوص صورت‌جلسه تهیه‌شده در پایان نشست اخیر شورای‌عالی نظارت بر اتاق بازرگانی ایران مطرح کرده‌اند، این درحالی است که امضای مربوط به حاضرین به‌صورت قانونی از اعضا […]

به نقل از تسنیم، احسان خاندوزی در همایش پدافند غیرعامل که در سازمان بورس برگزار شد در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به تخلفات اتاق بازرگانی گفت: برخی شبهاتی درخصوص صورت‌جلسه تهیه‌شده در پایان نشست اخیر شورای‌عالی نظارت بر اتاق بازرگانی ایران مطرح کرده‌اند، این درحالی است که امضای مربوط به حاضرین به‌صورت قانونی از اعضا اخذ شده است و مشکلی در این حوزه وجود ندارد.

از سوی دیگر در همین رابطه عباس علی‌آبادی رئیس شورای‌عالی نظارت بر اتاق ایران گفت: در خصوص برکناری سلاح‌ورزی رئیس اتاق بازرگانی ایران، فعلاً صحبتی ندارم ولی به‌زودی درباره آن و جلسه شورای‌عالی نظارت صحبت خواهم کرد.

خاندوزی درباره غیرقانونی بودن جمع‌آوری امضا خارج از جلسه تأکید کرد: کسانی که در این خصوص مدعی هستند باید یک دور قانون را بررسی کنند.

طبق گفته وزیر اقتصاد، سخنگوی اقتصادی دولت، هفته گذشته شورای‌عالی نظارت بر اتاق بازرگانی با اکثریت آرا به ابطال انتخابات ریاست اتاق بازرگانی ایران و برکناری سلاح‌ورزی رأی داد.