قدردانی شهرداران بندرعباس و سنندج از شهرداری رشت؛

شهردار بندرعباس: همایش شهر خلاق رشت فراتر از سطح ملی برگزار شد

سید انور رشیدی شهردار سنندج در حاشیه برگزاری دومین همایش سالانه شهر خلاق رشت اظهار داشت: از شهردار رشت و اعضای شورای اسلامی برای برگزاری این همایش و این میزبانی بسیار خوب تقدیر و تشکر ویژه دارم. شهردار سنندج تصریح کرد: این همایش و جوششی که شاهد آن بودیم از دل پاک و باصفای مردم […]

سید انور رشیدی شهردار سنندج در حاشیه برگزاری دومین همایش سالانه شهر خلاق رشت اظهار داشت: از شهردار رشت و اعضای شورای اسلامی برای برگزاری این همایش و این میزبانی بسیار خوب تقدیر و تشکر ویژه دارم.

شهردار سنندج تصریح کرد: این همایش و جوششی که شاهد آن بودیم از دل پاک و باصفای مردم با فرهنگ رشت نشأت گرفته که همواره خاص و زبانزد بوده است.

وی اذعان کرد: درصددیم همایشی را با همفکری شورای اسلامی سنندج و اداره کل میراث‌فرهنگی طراحی کنیم تا در خلال آن زمینه لازم برای ایجاد گذر خوراک رشت در گذر موسیقی سنندج فراهم شود.

همایش شهر خلاق رشت فراتر از سطح ملی برگزار شد

مهدی نوبانی شهردار بندرعباس اظهار داشت: شهرداری رشت زحمت زیادی برای برگزاری این همایش کشیده و میزبانی را به بهترین نحو ممکن به انجام رسانده است.

شهردار بندر عباس با بیان اینکه همایش شهر خلاق رشت فراتر از سطح ملی برگزار شد تصریح کرد: از همین‌جا دعوت می‌کنم تا در بندرعباس بتوانیم میزبانی در خور توجهی را از شهر خلاق رشت داشته باشیم.