مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس اعلام شد

معاون سیاسى، امنیتى و اجتماعى استاندارى گیلان از اعلام مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شوراى اسلامى خبر داد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان گیلان ، محمد جلائی رییس ستاد انتخابات استان گیلان با اعلام این خبر افزود: ثبت نام قطعی متقاضیان داوطلبی انتخابات سراسری دوازدهمین دوره ی مجلس شورای […]

معاون سیاسى، امنیتى و اجتماعى استاندارى گیلان از اعلام مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شوراى اسلامى خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان گیلان ، محمد جلائی رییس ستاد انتخابات استان گیلان با اعلام این خبر افزود: ثبت نام قطعی متقاضیان داوطلبی انتخابات سراسری دوازدهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی در راستای اجرای ماده ۵۳ قانون انتخابات مذکور از روز پنجشنبه مورخ ۲۷/۰۷/۱۴۰۲ تا روز چهارشنبه مورخ ۰۳/۰۸/۱۴۰۲ جمعاً به مدت ۷ روز و از ساعت ۸ لغایت ۱۸ به عمل خواهد آمد.

رییس ستاد انتخابات استان گیلان خاطرنشان کرد: داوطلبان می توانند به منظور اعلام داوطلبی خود از طریق رایانه و با دریافت رمز یکبار مصرف از شماره تلفن همراهی که با آن پیش ثبت نام خود را انجام داده اند، در مهلت تعیین شده به درگاه keshvar.moi.ir مراجعه و نسبت به تکمیل کاربرگ ثبت نام و بارگذاری مدارک و گواهی‌های مورد نیاز اقدام نمایند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان گفت: در استان گیلان ۱۱۷۲ نفر پیش ثبت نام کرده اند و کسانیکه تا ۲۷مهر کد رهگیری برای آنان از ستاد انتخابات کشور پیامک شده است مجاز به ثبت نام قطعی در یکی از ۱۱حوزه انتخابیه استان گیلان می باشند و ضرورت دارد حتما به دقت مدارک اعلامی در اطلاعیه شماره هشت ستاد انتخابات کشور را فراهم نمایند.