نشان‌واره شهرداری لولمان رونمایی شد

شهردار لولمان گفت: در نشست هم اندیشی با نخبگان پس از  ۱۱سال نشان واره این شهر را آنطوری که در شان و منزلت مردم است طراحی کردیم. آئین رونمایی از نشان واره شهرداری لولمان امروز در محل بخشداری کوچصفهان برگزار شد. بخشدار کوچصفهان در جمع اصحاب رسانه با گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران با […]

شهردار لولمان گفت: در نشست هم اندیشی با نخبگان پس از  ۱۱سال نشان واره این شهر را آنطوری که در شان و منزلت مردم است طراحی کردیم.

آئین رونمایی از نشان واره شهرداری لولمان امروز در محل بخشداری کوچصفهان برگزار شد.

بخشدار کوچصفهان در جمع اصحاب رسانه با گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران با شجاعت، نگاه تیزبینانه و انتقادات سازنده باعث حل بسیاری از مشکلات در سطح جامعه می شوند.

علی حسین‌پور با تاسف از نبود یک رسانه در بخش کوچصفهان بیان کرد: از اینکه در بخش کوچصفهان هیچ سایت خبری فعالیت ندارد، بسیار گله‌مند هستم زیرا معتقدم تا زمانی که مطالبه گری نباشد چیزی انجام نخواهد شد.

حسین‌پور با اشاره به اینکه اگر رسانه در بخش کوچصفهان بیشتر بود قطعا ابن بخش در نقطه‌ای بسیار بهتر قرار می‎داشت، متذکر شد: مدتی پیش مشکل آب در شهر کوچصفهان اتفاق افتاد این مسئله رسانه‌ای شد و همه مدیران و مسئولان ذی ربط برای رفع این مشکل به بخش کوچصفهان آمدند تا آن را رفع کنند و این یعنی قدرت رسانه.

وی با تاکید بر اینکه از بهمن ماه اداره کل آب و فاضلاب استان به مردم سه روستای بخش کوچصفهاک قول انتقال آب را داده بیان کرد: متاسفانه علی رغم همه تلاش‌هایی که تا کنون صورت گرفته است نتوانستیم برای این سه روستای حشکوا، پیرموسی و سده لوله‌گذاری انجام دهیم.

بخشدار کوچصفهان با اشاره به اقدامات صورت رفته توسط دهیاران گفت: دهیاران کارهایشان باید دیده شود و همیشه به دنبال این هستم که خدمات و زحماتی که کشیده شده به اطلاع مردم برسد.

رحمان حسین نیا نیز در این مراسم خبرنگاران را بازوی توانمند مدیران و صدای رسای مردم نامید و گفت: توانستیم وعده‌هایی را که در نشست خبری گذشته بیان شد را محقق کنیم.

شهردار لولمان با بیان اینکه این شهر از جمله شهرهای جدید التاسیس است که از وسعت بالایی برخوردار است، متذکر شد: با نشست‌های تخصصی توانستیم بعد از گذشت ۱۱ سال نشان‌واره‌ای برای شهر لولمان طراحی کنیم.

حسین نیا افزود: با دستور فرمانداری و بخشدار اعتبارات ۴ پروژه از منابع کمیته برنامه ریزی شهرستان تامین شد که امیدواریم در هفته دولت به بهره برداری برسند.

وی این پروژه‌ها را شامل جمع آوری آب‌های سطحی با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال و دیواره گذاری روخانه‌ها با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان عنوان کرد.

شهردار لولمان با بیان اینکه ۷۰ درصد از معابر شهر لولمان خاکی هستند، اظهار داشت: توانستیم ۱۶ هزار متر مربع را آسفالت کنیم و امیدواریم تا پایان هفته دولت مابقی آسفالت‌ها نیز انجام شود.

در پایان از نشان‌واره شهرداری لولمان رونمایی شد.