یک دریاچه به خاطر بی حجابی پلمپ شد!

فرمانده انتظامی سوادکوه از پلمب پارک جنگلی دریاچه شورمست به علت هنجارشکنی در حوزه حجاب و عفاف خبر داد. به گفته سرهنگ اکبری فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه مازندران، پارک جنگلی دریاچه شورمست به علت عدم توجه به رعایت عفاف و حجاب، پلمب شد. به گزارش همشهری آنلاین، اکبری گفت: در راستای اجرای طرح برخورد با […]

فرمانده انتظامی سوادکوه از پلمب پارک جنگلی دریاچه شورمست به علت هنجارشکنی در حوزه حجاب و عفاف خبر داد.

به گفته سرهنگ اکبری فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه مازندران، پارک جنگلی دریاچه شورمست به علت عدم توجه به رعایت عفاف و حجاب، پلمب شد.

به گزارش همشهری آنلاین، اکبری گفت: در راستای اجرای طرح برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی در حوزه عفاف و حجاب، ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان سوادکوه در پی گزارشات مردمی در خصوص عدم رعایت حجاب از سوی گردشگران، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، تصریح کرد: با توجه به تذکرات متعدد پلیس به مسئولان پارک جنگلی دریاچه شورمست در خصوص رعایت عفاف و حجاب از سوی گردشگران و بی‌تفاوتی مسئولان آن پارک، با هماهنگی قضایی، این مجموعه پلمب و پرونده به مرجع قضایی ارسال شد.

وی خاطرنشان کرد: با تداوم و تشدید اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس در حوزه عفاف و حجاب، از عموم شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای گردشگری، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.