اخبار جدید از ماجرای علیرضا بیرانوند

به گزارش “ورزش سه”، پس از ۲۴ ساعت جنجالی که علیرضا بیرانوند تصمیم نهایی برای فسخ قرارداد با پرسپولیس را گرفت و صبح روز دوشنبه با مراجعه به سازمان لیگ، این تصمیم را عملی کرد، همچنان سرنوشت او در انتخاب تیم بعدی، به سوال بزرگ طرفداران فوتبال تبدیل شده است. ماجراهای علیرضا بیرانوند تا بامداد […]

به گزارش “ورزش سه”، پس از ۲۴ ساعت جنجالی که علیرضا بیرانوند تصمیم نهایی برای فسخ قرارداد با پرسپولیس را گرفت و صبح روز دوشنبه با مراجعه به سازمان لیگ، این تصمیم را عملی کرد، همچنان سرنوشت او در انتخاب تیم بعدی، به سوال بزرگ طرفداران فوتبال تبدیل شده است.

ماجراهای علیرضا بیرانوند تا بامداد نیمه شب ادامه داشت و کسانی که برنامه فوتبال برتر را تماشا کردند، شنونده صحبت‌های سه ضلع ماجرا بودند: رضا درویش، مصطفی سلیمانی (وکیل بیرانوند) و علی امیری.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در صحبت‌هایی که آمیخته به کنایه به علیرضا بیرانوند بود، تاکید کرد که او حق فسخ قرارداد ندارد و همچنان بازیکن این تیم است. اما سلیمانی نیز از سوی دیگر معتقد بود که موکلش کاملا قانونی فسخ کرده و باشگاه استقلال هم که از بالا گرفتن اختلاف راضی است، اعلام کرد که امروز مذاکرات خود با این دروازه‌بان را ادامه خواهد داد.