برگزاری مسابقات زیست محیطی در مدارس منطقه آزاد انزلی

مراسم اهداء جوایز به برگزیدگان مسابقه دانش آموزی نقاشی و کاردستی در سطح مدارس منطقه با موضوع بازیافت ، پسماند و هوای پاک با حضور دانش آموزان و مربیان مدارس منطقه برگزار گردید . به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، این سازمان با رویکرد اشاعه فرهنگ حفاظت از […]

مراسم اهداء جوایز به برگزیدگان مسابقه دانش آموزی نقاشی و کاردستی در سطح مدارس منطقه با موضوع بازیافت ، پسماند و هوای پاک با حضور دانش آموزان و مربیان مدارس منطقه برگزار گردید .

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، این سازمان با رویکرد اشاعه فرهنگ حفاظت از محیط زیست اقدام به برگزاری مسابقات نقاشی و کاردستی دانش آموزی با موضوع پسماند ، تفکیک زباله ، بازیافت و راههای کاهش آلودگی هوا در سطح مدارس منطقه نمود .

در این مسابقه تعداد ۲۶۸ دانش آموز شرکت نمودند که از این تعداد ، ۱۰۴ نفر در بخش کاردستی و ۱۶۴ نفر در بخش نقاشی آثار خود را ارائه نمودند .

در پایان به ۶۹ اثر برگزیده که توسط تیم داوری انتخاب شدند طی مراسمی با حضور دانش آموزان و مربیان مدارس در محل سالن جلسات ملل سازمان منطقه آزاد انزلی تقدیر بعمل آمد .