رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان مطرح کرد:

راه‌اندازی پژوهشکده تروما، اقدامی جهش‌وار در راستای توسعه

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)، دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز در آیین افتتاح پژوهشکده تروما کشور در گیلان، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای جهش به اقدامات فوری نیاز دارد که راه‌اندازی پژوهشکده تروما یکی از آن‌ها در راستای توسعه و پیشرفت بود. وی با […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)، دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز در آیین افتتاح پژوهشکده تروما کشور در گیلان، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای جهش به اقدامات فوری نیاز دارد که راه‌اندازی پژوهشکده تروما یکی از آن‌ها در راستای توسعه و پیشرفت بود.
وی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای راه‌اندازی پژوهشکده تروما در گیلان، افزود: این پژوهشکده نخستین پژوهشکده تروما در کشور است که بین تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور موفق به اخذ مجوز آن شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اهمیت راه‌اندازی پژوهشکده تروما، گفت: شمار تروما در گیلان با توجه به جمعیت ساکن و شناور آن بسیار زیاد است و مهمترین نیاز در همین رابطه، پژوهش و تحقیقات موثر و هدفمند است.