در جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های وزارت نیرو:

روابط عمومی برق منطقه ای گیلان شایسته تقدیر شد

کسب عنوان شایسته تقدیر روابط عمومی برق منطقه ای گیلان در بخش "ارتباط با مطبوعات" در جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور.

با رای هیات داوران جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق در تابستان ۱۴۰۱، شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در بخش “ارتباط با مطبوعات” به عنوان دستگاه برتر در بین شرکت های برق منطقه ای کشور، معرفی شد.
به دنبال برگزاری آیین اختتامیه جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق که با حضور مقام عالی وزارت نیرو و مدیران ارشد صنعت آب و برق کشور برگزار شد با اعلام آرای هیات داوران، دستگاه های برتر در محورهای مورد ارزیابی معرفی شدند.
بر اساس آرای صادره، روابط عمومی برق منطقه ای گیلان در محور معرفی برترین‌های روابط عمومی‌های شرکت‌های برق منطقه ای کشور در بخش “ارتباط با مطبوعات”  به عنوان دستگاه برتر کشور در میان سایر شرکت های برق منطقه ای ، معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
در این جشنواره که با هدف بررسی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق در تابستان ۱۴۰۱ برگزار شد، ۲۵ هزار اثر ارسالی به دبیرخانه طی مدت سه ماه توسط داوران مورد ارزیابی قرار گرفت.

شایان گفتن است ، در سالهای اخیر در شرکت برق منطقه ای گیلان با توجه به تلاش های بیدریغ مدیریتی جناب آقایان مهندس بلبل آبادی و مهندس داراب زاده در سمت مدیریت عامل شرکت و وجود جناب آقای مهندس احمدی در مدیریت روابط عمومی شرکت ،با مدیریت هوشمندانه در مقوله ی اطلاع رسانی و تولید خبر و تولید محتوا و ارائه ی راهکارهای پژوهش و تبلیغاتی جهت مدیریت مصرف بهینه انرژی برق ،توانمندی و کاربلدی خود را به همراه تمام کارکنان زحمتکش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای گیلان با راهبری مدیر عامل موفق و محترم شرکت در ارتباط با اصحاب رسانه های گروهی و مطبوعات و مردم بخوبی نشان داده است و شایسته این موفقیت و موفقیت های پیش رو خواهد بود.

دست اندرکاران پایگاه خبری و تحلیلی گیلان بهتر نوین و نشریات گیلان بهتر و دنیای خبر این موفقیت را جناب آقای مهندس داراب زاده مدیرعامل محترم و موفق شرکت برق منطقه ای گیلان و جناب آقای مهندس احمدی،مدیر موفق روابط عمومی و کارکنان زحمتکش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای گیلان تبریک عرض می نمایند.

2023-02-15-08-44-26-01.jpgbar-loooh-140112bbbbn-(38).jpgh-r-omomomo-1401-(24).jpg