پس از اظهارات حاشیه ساز؛

طراح فروش جزایر کیش و قشم برکنار شد | هدایت سجاد پادام به درب خروج

مدیر بیمه‌های اجتماعی وزارت کاؤ، تعاون و رفاه اجتماعی که اخیرا صحبت‌های او درباره طرح فروش کیش و قشم حاشیه ساز شده بود، برکنار شد

به نقل از مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در پی اظهارات حاشیه‌ساز‌ و خلاف‌ واقع مدیرکل بیمه‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درخصوص ناتوانی دولت در پرداخت حقوق بازنشستگان، وی با دستور معاون رفاه و امور اقتصادی این وزارتخانه از سمت خود برکنار شد.

سجاد پادام در گفتگو با نوداقتصادی گفته بود ” از جایی که ۳۰۰ هزار تا شهید دادیم تا یک وجب از خاک کشور را از دست ندهیم داریم به جایی می رسیم که مجبور شویم کیش و قشم و خوزستان را برای پرداخت حقوق بازنشتسگان بفروشیم، تجربه ای که یونان طی کرده. کشور یونان ۱۰۰ جزیره فروخت تا بتواند مطالبات بازنشستگانش را بدهد، ما هم به زودی به این وضعیت دچار می‌ شویم. حتی اگر ۳ میلیون بشکه نفت را بدون تحریم بفروشیم و پولش را کامل بگیریم باز هم نمی‌توانیم بحران بازنشستگان را حل کنیم”.

سخنگوی دولت هم در واکنش به این حرف‌ها اعلام کرد ما افتخار می‌کنیم که جانمان را فدای یک‌وجب خاک کشورمان در کیش و قشم کنیم؛ هرکس مشکل اقتصادی یا مسئله‌ای دارد لطفاً از جیبش برای حل مشکل هزینه کند.