عملیات اجرایی ۳۶۵ واحد مسکن محرومان در گیلان آغاز شد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه سهمیه گیلان از تفاهم‌نامه مشترک بین بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان برای ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی محرومان در کشور ۳۶۵ واحد است،گفت: همه متقاضیان به بانک معرفی شده‌اند و عملیات اجرایی آن هم آغاز شده است. حامد دائمی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار […]

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه سهمیه گیلان از تفاهم‌نامه مشترک بین بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان برای ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی محرومان در کشور ۳۶۵ واحد است،گفت: همه متقاضیان به بانک معرفی شده‌اند و عملیات اجرایی آن هم آغاز شده است.

حامد دائمی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای ساخت هر واحد مسکونی ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد پنج درصد و بازپرداخت ۲۰ ساله اعطا می‌شود.

وی اظهار کرد: علاوه بر این تسهیلات برای هر واحد اختصاص ۵۰ میلیون تومان کمک نقدی بلاعوض، ۲تن میلگرد و ۱۰ تن سیمان رایگان نیز پیش بینی شده است.

وی بابیان اینکه تاکنون ۳۹۰ تن میلگرد و ۲ هزار و ۴۹۰ تن سیمان به واجدان شرایط پرداخت شده است و تمامی متقاضیان جهت دریافت تسهیلات طرح ویژه به بانک‌های عامل معرفی شده و نسبت به انعقاد قرارداد شروع عملیات اجرایی اقدام کرده اند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان رسالت اصلی این نهاد را کمک به محرومان و تامین مسکن برای اقشار کم درآمد جامعه دانست و گفت: توسعه عدالت اجتماعی و بستر سازی برای سازندگی کشور از جمله نکات محوری است که در این نهاد با جدیت پیگیری می شود.