ناراحتی عجیب گزارشگر اصفهانی از جنگندگی ملوان مقابل سپاهان!

صحبت‌های گزارشگر بازی سپاهان – ملوان در قبال نحوه بازی تیم میهمان در نوع خود عجیب بود. تیم فوتبال سپاهان اصفهان در ایستگاه بیست و هفتم از مسیر قهرمانی در لیگ بیست و دوم برابر ملوان بندر انزلی در مقابل دیدگان بیش از چهل هزار هوادار خودی متوقف شد. به گزارش ورزش سه، موضوعی که […]

صحبت‌های گزارشگر بازی سپاهان – ملوان در قبال نحوه بازی تیم میهمان در نوع خود عجیب بود.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان در ایستگاه بیست و هفتم از مسیر قهرمانی در لیگ بیست و دوم برابر ملوان بندر انزلی در مقابل دیدگان بیش از چهل هزار هوادار خودی متوقف شد.

به گزارش ورزش سه، موضوعی که به مزاق خبرنگاران اصفهانی هم خوش نیامده بود و در نشست خبری پس از مسابقه، مازیار زارع را به خاطر از دست دادن امتیاز برابر سرخابی‌ها و گرفتن امتیاز از سپاهان مورد بازخواست قرار دادند!

اما نکته عجیب تر، صحبت‌های گزارشگر مسابقه بود. دادخواه، گزارشگر مرکز اصفهان در اواخر بازی و لحظاتی که دیگر نتیجه مساوی قطعی به نظر می‌رسید، در اظهاراتی عجیب نسبت به نحوه بازی ملوان موضع گرفت.

او که به نظر از جنگندگی و تلاش بازیکنان ملوان برای نباختن ناراحت شده بود، گفت: “به هرحال جنگندگی ملوان یک مقدار بیش از آن چیزی است که به بقا در لیگ بیندیشند و بارها و بارها اشاره کردیم که شرایط انقدر هم سخت نیست برای بقای ملوان!”

حالا باید دید باشگاه شمالی فوتبال ایران واکنشی به صحبت‌های این گزارشگر نشان خواهد داد یا خیر.