به مدت سه روز؛

همایش اورژانس‌های جراحی، تروما و نقش پاراکلینیک در گیلان آغاز به کار کرد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب‌دا)، همایش سه روزه اورژانس‌های جراحی، تروما و نقش پاراکلینیک از امروز چهارشنبه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سالن همایش‌های دانشکده داروسازی رشت آغاز به کار کرد. در این همایش، دکتر محمد رئیس‌زاده- رئیس سازمان نظام پزشکی کشور، دکتر محمدتقی آشوبی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب‌دا)، همایش سه روزه اورژانس‌های جراحی، تروما و نقش پاراکلینیک از امروز چهارشنبه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سالن همایش‌های دانشکده داروسازی رشت آغاز به کار کرد.
در این همایش، دکتر محمد رئیس‌زاده- رئیس سازمان نظام پزشکی کشور، دکتر محمدتقی آشوبی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر انوش برزیگر- رئیس نظام پزشکی رشت و حومه و همچنین پزشکان متخصص و جراحان  برجسته کشوری و استان گیلان حضور دارند.
این همایش در هشت پنل تخصصی اصول اولیه تریاژ در برخورد با بیمار MT، آسیب‌های عروقی در تروما، آسیب‌های ارگان‌های شکمی در تروما، تصویربرداری در تروما و عوارض گوارشی در تروما، اورژانس آسیب فک و صورت و درمان زخم و کنترل شوک، آسیب‌های تروماتیک قفسه صدری و تروما در بارداری، برخورد با محور شکستگی اندام و لگن و نقش فیزیوتراپی و همچنین آسیب‌های CNS تروما در اطفال برگزار می شود.