همزمان با فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت‌ماه؛

پیام تبریک معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به‌مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش مفداگیلان، دکتر فردین مهرابیان معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی فرارسیدن سالروز گرامیداشت ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است: نام‌نهادن ۲۷ اردیبهشت‌ماه به نام روز ارتباطات و روابط عمومی در تقویم ایران عزیز گویای اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی بوده و موفقیت […]

به گزارش مفداگیلان، دکتر فردین مهرابیان معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی فرارسیدن سالروز گرامیداشت ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

نام‌نهادن ۲۷ اردیبهشت‌ماه به نام روز ارتباطات و روابط عمومی در تقویم ایران عزیز گویای اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی بوده و موفقیت هر سازمانی نیز به عملکرد مطلوب روابط عمومی آن وابسته است و قطعا این روز صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق ، علم و هنر است.

امروزه در دنیایی که شایعات و اخبار دروغ افزایش پیدا کرده است، نیاز مخاطبان به دریافت اطلاعات موثق و صحیح بیش از پیش می‌باشد که وظیفه انتقال این اطلاعات بر دوش فعالان روابط عمومی بوده و تلاشگران این عرصه با آگاهی از نیاز مخاطبان و اطلاع رسانی صحیح، به موقع و عادلانه می توانند افکار عمومی را برای جلوگیری از تشویش و نگرانی های بی مورد مدیریت کنند.

اینجانب بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز روابط عمومی و ارتباطات را گرامی داشته و ضمن قدردانی از زحمات تمامی تلاشگران این عرصه، به خصوص همکاران پرتلاش در عرصه روابط عمومی دانشگاه و همچنین روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی  دانشگاه علوم پزشکی گیلان  و دانشجویان فعال مفدا گیلان و همه‌ی کوشندگان این طریق دشوار، صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم و از خداوند قادر متعال برای تمامی عزیزان، موفقیت و استقامت در راه خدمت‌رسانی را مسئلت دارم.