برگزاری نخستین گردهمایی معاونین غذا و دارو و مدیران کلان منطقه یک کشوری در سال ۱۴۰۲

نخستین گردهمایی معاونین غذا و دارو و مدیران کلان منطقه یک کشوری در سال ۱۴۰۲، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بندرانزلی برگزار شد.

 

نخستین گردهمایی معاونین غذا و دارو و مدیران کلان منطقه یک کشوری در سال ۱۴۰۲، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور وبیناری دکتر آشوبی – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بندر انزلی برگزار شد.
در این گردهمایی که با محوریت تحقق شعار سال «مهار تورم و رشد تولید» برگزار شد، علاوه بر معاونین غذا و دارو و مدیران دانشگاه قطب یک (گیلان، مازندران، بابل، سمنان، شاهرود، گلستان)، مدیران کل غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، آزمایشگاه‌های مرجع کنترل غذاو دارو، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان غذا و دارو حضور داشتند.
گفتنی‌است؛ گردهمایی معاونین غذا و دارو و مدیران کلان منطقه یک کشور با هدف بررسی مصوبات قبلی، گزارش عملکرد انجام شده و بیان دستور کار تعیین شده کارگروه‌های مربوطه در حوزه‌های مختلف معاونت‌های غذا و دارو، هدف‌گذاری برای شناسایی فرصت‌ها و عملیاتی نمودن اهداف تعیین شده تا پایان سال ۱۴۰۲ از جمله برنامه‌های معاونت‌های غذا و دارو کلان منطقه یک کشور در این گردهمایی بود.