اظهارات عجیب و دون شأن فردین معصومی:

تاکنون تصمیمی برای کشتی گرفتن پسرم در آذربایجان گرفته نشده است | جوانب را باید بسنجیم!

پدر امیررضا معصومی قهرمان کشتی جهان اعلام کرده تاکنون تصمیمی برای کشتی گرفتن امیررضا معصومی برای کشور آذربایجان گرفته نشده است و باید دید که آیا فدراسیون کشتی به این قهرمان نیاز دارد یا خیر! فردین معصومی قهرمان اسبق کشتی سنگین وزن جهان و پدر امیررضا معصومی  با اشاره به پیشنهاد فدراسیون کشتی آذربایجان به […]

پدر امیررضا معصومی قهرمان کشتی جهان اعلام کرده تاکنون تصمیمی برای کشتی گرفتن امیررضا معصومی برای کشور آذربایجان گرفته نشده است و باید دید که آیا فدراسیون کشتی به این قهرمان نیاز دارد یا خیر!

فردین معصومی قهرمان اسبق کشتی سنگین وزن جهان و پدر امیررضا معصومی  با اشاره به پیشنهاد فدراسیون کشتی آذربایجان به امیررضا معصومی قهرمان کشتی جهان و آسیا برای حضور در این کشور اظهار کرد: امیررضا معصومی در سالیان گذشته در رقابت‌های جهانی و آسیایی در رده‌های مختلف به مقام قهرمانی رسید و طبیعی است با پیشنهاداتی از این دست مواجه شود.

پدر امیررضا معصومی با تاکید بر تمایل قلبی این قهرمان کشتی برای افتخارآفرینی زیر پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: میل قلبی امیررضا معصومی گرفتن کشتی زیر پرچم ایران است ولی ابتدا باید دید که آیا فدراسیون کشتی به این قهرمان نیاز دارد یا خیر و سپس با سنجیدن تمامی جوانب در خصوص رفتن یا نرفتن این قهرمان کشتی به کشور آذربایجان تصمیم‌گیری می‌کنیم.

پیشکسوت کشتی ایران با رد موضوع پناهندگی فرزندش به آذربایجان یا هر کشور دیگری گفت: امیررضا عاشق خاک و مردم کشورش بوده و خواهد بود و برای خوشحالی آنها هیچوقت کم نگذاشته است. حالا یکسری افراد آمدند و در فضای مجازی گفتند شما وطن‌فروش‌اید و غیرت ندارید اما باید به آنها بگویم عزیزان من درست فکر کنید و مردانه دست به انتقاد بزنید. امیررضا نفر اول و آخر نخواهد بود و برای ورزشکاران دیگر این اتفاقات می‌افتد. آیا علی ارسلان که با موافقت فدراسیون کشتی به صربستان رفت، بی‌غیرت است؟

گفتنی است امیررضا معصومی تاکنون مدال طلای نوجوانان، جوانان و امیدهای جهان را کسب کرده است. اما در مسابقات بزرگسالان آسیا به مقام پنجم رسید. او فعلا زیر سایه امیرحسین زارع است، اما با توجه به سن و سال فرصت زیادی دارد تا دوباره با دوبنده تیم ملی ایران حضور داشته باشد. آقای معصومی طوری حرف می‌زند که گویی تاکنون به ایشان و فرزندش رسیدگی نشده است. زمانی حضرات مسئول برای مربی شدن رضا مهماندوست در کشور آذربایجان واویلا سر دادند چطور می‌توان قبول کرد که یک کشتی گیر با پرچم یک کشور بیگانه که این روزها مشکلات سیاسی بسیاری با آنها داریم حاضر باشد. در این صورت باید معصومی برای همیشه از تیم ملی کشتی ایران محروم باشد و همه امتیازات وی سلب گردد.